Hakkımızda

Özdemir Gümrük Müşavirliği, hızlı, kaliteli, güvenilir ve butik hizmet anlayışıyla 1994 yılında kurulmuştur. Faaliyetlerine başladığı günden bu yana istikrarlı bir büyüme kaydetmiş, kuruluş ilkelerinden ödün vermeden Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı'nın yanı sıra grup şirketleri ve çözüm ortakları vasıtasıyla, Gümrüklü ve Gümrüksüz Depolama, Uluslararası ve Dahili Taşımacılık ve Sigortacılık Hizmetleri ile birlikte teknolojik uygulamalar geliştirerek Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına hizmetler sunan bir şirket haline gelmiştir.

Merkezi İstanbul da olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya, Adana, Mersin, İskenderun ve Samsun da bulunan ofisleri ile faaliyet alanını genişleterek Türkiye’nin hemen her bölgesinde kendi personeli ile hizmet sunabilme imkanına kavuşmuştur.

Özdemir Gümrük Müşavirliği, kanun, yönetmelikler ve etik değerlere uygun olarak hizmet vermektedir. Alanlarında uzmanlaşmış, deneyimli Gümrük Müşavirleri, Gümrük Müşavir Yardımcıları ve çalışanlarıyla, müşterileri talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeye odaklanmıştır.

Tekstil, Otomotiv, Havacılık, Bilişim, Teknoloji, Otomasyon, Gıda, Kimya, Sağlık, İlaç, Kozmetik, İnşaat ve Yapı, Makine, Matbaa, Eğitim ve Mobilya gibi tüm sektörlere, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve ISO 27001:2017 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında sunulan hizmetlerde en son teknolojik alt yapı ve uygulamalar kullanılmaktadır.

Özdemir Gümrük Müşavirliği, İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği tarafından hazırlanan "Gümrük Müşavirleri Etik Beyanı" imzacısıdır.

Özdemir Gümrük Müşavirliği

Hizmetlerimiz

Bizimle İletişime Geçin
İşletmeniz için
ulaşımla ilgileniyoruz
İthalat ve ihracatınız için gerekli formaliteleri ve belgeleri işleme konusunda deneyimliyiz. Yükünüzün herhangi bir gecikme olmadan güvenli bir şekilde ulaşacağını garanti etmek için tüm uluslararası istasyonlarla çalışıyoruz.

Sertifikalar

Yukarı