Teknoloji

Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 kavramları ile Blockchain gibi uygulamaların giderek yaygınlaştığı bir dönemde, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, sunduğumuz hizmetlerde son teknolojiyi kullanıyoruz. Teknolojik alt yapımız çağın gerektirdiği tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde yapılandırılmıştır.

Özdemir Online

Özdemir, müşterilerinin talep ve beklentilerine en hızlı şekilde karşılık verebilmek, verimli çalışmalarına olanak sağlamak, zaman kazandırmak ve çalışma hayatlarını kolaylaştırabilmek adına kendi yazılım ekibini oluşturmuştur. App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilen Özdemir Online uygulamasını hayata geçirmiştir. Müşterilerimiz, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabilen Özdemir Online uygulaması sayesinde, operasyonel işlemlerinin anlık durumuna, faaliyet raporlarına, dijital arşivlerine ve finansal verilerine diledikleri zaman erişebilmektedir.

Elektronik Veri Entegrasyonu

Zaman, maliyet, iletişim ve planlamanın tüm şirketler için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Elektronik veri entegrasyonu uygulamalarımız ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Müşteri taleplerine göre özelleştirilebilen operasyonel ve finansal entegrasyonlar sayesinde işlemleri hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İş Takip Sistemi

Tüm Gümrük işlemleri Evrim yazılımı üzerinden elektronik olarak yürütülmektedir. Şirket merkezi ve şubelerimiz arasındaki online bağlantı sayesinde işlemler hangi bölgede olursa olsun en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Gümrük işlemleri ile ilgili süreçler operasyon yöneticilerimiz tarafından düzenli olarak izlenmekte, analiz edilmekte ve işlemlerin güvenilir bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Dijital Arşiv

Gümrük işlemleri sonrasında dosya içeriğinde bulunan tüm evraklar dijital arşiv sistemimize taranmaktadır. Müşterilerimiz, OCR (optical character recognition / optik karakter tanıma) özellikli tarama sistemimiz ile Özdemir Online üzerinden diledikleri zaman verilerine ulaşabilmektedir. İstenildiği takdirde bu evrakları bilgisayarlarına kaydetme ve çıktılarını alabilme imkanına sahiptirler.

Grup Mail

Operasyonel grup mail uygulaması sayesinde tek bir talimatla aynı anda müşteri temsilcilerinize, ekip liderine, gümrük sorumluları ve operasyon yöneticilerine ulaşabilirsiniz. Grup mail uygulaması, talimatınızın aynı anda birden fazla kişiye ulaşması, hızlı bir şekilde aksiyon alınması, işlemlerin doğru bir şekilde organize edilmesi ve sonuçlandırılması ile birlikte hizmet sürecimizin denetlenmesi ve analiz edilebilmesine imkan sağlamaktadır. Çağın ihtiyaçlarına uygun, teknolojiye yakın ve yenilikten yana sloganıyla, Özdemir Gümrük Müşavirliği teknolojik yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.